Nasza klinika: ul.Wstępna 11 (os.Halinów), Radom
Godziny otwarcia: 7 dni / 24h - tel: 48 331-37-22, kom: 601 345 855

Stomatolog

Stomatolog w Radomiu zaprasza.


Centrum Stomatologii Rodzinnej przy ul.Wstępnej 11 (os.Halinów)  oferuje profesjonalne usługi stomatologiczne na terenie Radomia. Każdy nasz dentysta posiada długoletnie doświadczenie potwierdzone licznymi szkoleniami i certyfikatami.

W naszej ofercie:

Stomatologia zachowawcza
Wszystkim naszym pacjentom zapewniamy estetyczne, trwałe i nowoczesne wypełnienia kompozytowe / światłoutwardzalne. Każdy nasz dentysta posiada nowoczesne stanowiska stomatologiczne. Wszyscy nasi Pacjenci są traktowani indywidualnie. Również proces leczenia jest dopasowany do wymagań naszych Klientów. Stomatolog przygotuje harmonogram leczenia dopasowany do Państwa możliwości czasowych, co znacznie skraca czas leczenia i odstępy między wizytami.

Stomatologia estetyczna
Szybka korekta Twojego uśmiechu jest możliwa dzięki zastosowaniu zabiegu wybielania zębów. Każdy nasz stomatolog dobierze odpowiednią metodę wybielania Państwa uzębienia. Pacjentom borykającym się z problemem lekkich stłoczeń zębów lub przebarwień szkliwa wrodzonych lub nabytych, nasz stomatolog proponuje korektę za pomocą licówek porcelanowych.

Protetyka
Utrata zębów to nie tylko problem estetyczny, to również zmniejszenie wydolności żucia, zaburzenie czynności stawów skroniowo żuchwowych. Braki zębów mogą być przyczyną poważnych dolegliwości bólowych głowy.
Uzupełnienia protetyczne dzielimy na uzupełnienia stałe czyli takie, które są osadzone na cemencie i nie ma możliwości swobodnego ich wyjmowania, oraz na uzupełnienia ruchome - wyjmowane z jamy ustnej. W zależności od Państwa wymagań i stanu zdrowia nasz stomatolog dobierze odpowiednią formę wypełnienia protetycznego.

 

protetyka rentgen gabinet stomatologiczny - Radom dentysta Radom najnowszy sprzęt sprawdzone metody leczenia protetyka - rentgen stomatolog Radom

Nasze Centrum stworzone zostało z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych Pacjentów i jest odpowiedzią na wysokie wymagania i oczekiwania każdego, kto z troską i pełną odpowiedzialnością podchodzi do zdrowia swojego i swoich najbliższych.

Naszą pomoc kierujemy do grupy klientów o wysublimowanych potrzebach, którzy kładą ogromny nacisk na swój piękny uśmiech oraz efekt estetyczny.

Devilart: strony internetowe dla firm