Nasza klinika: ul.Wstępna 11 (os.Halinów), Radom
Godziny otwarcia: 7 dni / 24h - tel: 48 331-37-22, kom: 601 345 855

Protetyka

Protetyka odtwarza pierwotne warunki zgryzowe po utracie zębów naturalnych, po ich znacznym uszkodzeniu lub osłabieniu. Do odtworzenia wykorzystuje się uzupełnienia protetyczne.

 

Mogą one być stałe (nie dające się wyjąć z ust), ruchome lub kombinowane.

 

Stałe uzupełnienia to: licówki, korony,mosty (porcelanowe na podbudowie metalowej lub bezmetalowej - bardzo estetyczne).

Korona pełnoceramiczna. Jeśli korona zęba jest zbyt zniszczona lub ma bardzo dużą ilość wypełnień i nie nadaje się pod cienką licówkę, idealnym rozwiązaniem jest korona pełnoceramiczna.

Rodzaje koron:

protetyka rentgen gabinet stomatologiczny - Radom dentysta Radom najnowszy sprzęt sprawdzone metody leczenia protetyka - rentgen stomatolog Radom

Nasze Centrum stworzone zostało z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych Pacjentów i jest odpowiedzią na wysokie wymagania i oczekiwania każdego, kto z troską i pełną odpowiedzialnością podchodzi do zdrowia swojego i swoich najbliższych.

Naszą pomoc kierujemy do grupy klientów o wysublimowanych potrzebach, którzy kładą ogromny nacisk na swój piękny uśmiech oraz efekt estetyczny.

Devilart: strony internetowe dla firm